Етър и Монтана не се победиха в скучноват мач

Етър и Монтана направиха 0:0 в последен мач от 16 кръг на родното първенство. Двата тима не създадоха множество ситуации и логично завършиха без отбелязан гол.

Домакините изпуснаха да отбележат чрез Преслав Боруков и Милчо Ангелов през първото полувреме, а Давид Кики бе близо до гол за Монтана, но не успя да преодолее Макенджиев.

След почивката темпото спадна още повече. Милчо Ангелов отново получи две въ7зможности за гол, но и в двата случая не успя да реализира.

Етър остана на дъното с 11 точки, докато Монтана е с 13 на 12-ата позиция.

Източник fakti.bg / Уведомете за фалшива новина

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Граждани: Ще ни вдигнат цената на водата с 9%, на тока също

Граждани протестираха пред сградата, в която заседава Комисията за енергийно и водно регулиране, предаде БНР. Според демонстрантите цените на тока, водата и парното биват задържани изкуствено с цел да бъдат повишени след парламентарните избори напролет: „Тогава вече водата ще ни бъде вдигната с 9%, токът, най-вероятно с 9-10%, а въобще […]