Интер оцеля срещу Борусия Мьонхенгладбах и запази шансове за класиране

Интер победи Борусия (Мьонхенгладбах) с 3:2 като гост в среща от предпоследния кръг на група "Б" на Шампионската лига.

Дармиан изведе италианците напред в 17-ата минута, а Аласан Плеа изравни в продължението на първата част. Лукаку даде добър аванс на гостите с две попадения в 64-ата и 73-ата, но Плеа върна един гол в 76-ата, а още едно негово попадение минути по-късно беше отменено от VAR заради засада.

В другата среща от по-рано днес Шахтьор победи Реал (Мадрид) с 2:0.

Ситуацията в групата е такава, че всички отбори могат да продължат напред. С най-големи шансове е лидерът Борусия с 8 точки, докато Шахтьор и Реал са с една по-малко, а Интер е последен с 5.

В последния кръг (9 декември) Реал посреща Борусия (М), а Шахтьор гостува на Интер.

Източник fakti.bg / Уведомете за фалшива новина

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Любо Пенев: Няма как да съм доволен, след като сме загубили

Старши треньорът на Цаско село Любослав Пенев коментира загубата на своя тим от Етър в мач от 14-ия кръг на efbet Лига. "Царете" отстъпиха с 0:1 като гости. "Когато губим, не съм доволен. Искам от всеки мач да играем на максимум и да печелим. Когато губим, искам да е по […]