Нов дабъл-дабъл на Везенков не стигна на Олимпиакос в шокиращ обрат от Евролигата

Макаби Тел Авив постигна знаменит обрат над Олимпиакос в Евролигата, въпреки нов дабъл-дабъл за Александър Везенков (17 точки, 10 борби) с екипа на гръцкия гранд.

Домакините отстъпваха след 3/4 от мача с 63:69, но във финалната част от срещата израелския тим вкара цели 27 точки срещу само 15 за гърците и така се измъкна от серията с 3 поредни поражения.

Най-резултате в срещата бе американецът Уейд Болдуин от състава на Макаби с 22 точки.

Източник fakti.bg.

Последен шанс! Жаир Болсонаро подаде жалба, с която оспорва частично резултатите от президентските избори в Бразилия

Бразилският президент Жаир Болсонаро оспорва част от резултатите на изборите от миналия месец, на които загуби от левия си съперник Луиз Инасио Лула да Силва, съобщи Ройтерс, позовавайки се на подадена във Висшия изборен съд жалба, в която се иска „допълнителна проверка“ на резултатите. Жалбата на Болсонаро, за която първо […]