Спортът по телевизията на 3 септември

NetNews

Време е за първия спортен уикенд през септември, а за целта родните телевизии са ни приготвили една доста богата програма. Нека проверим какво ще излъчват в днешния съботен ден.

10:50 Рали – Moto GP – Трета тренировка за Голямата награда на Сан Марино – MAX Sport 1
13:00 Кану-каяк – Световна купа в Ла Сеу, слалом – Eurosport
13:00 Рали – Formula 1 – Трета тренировка за голямата награда на Нидерландия – Diema Sport
13:30 Рали – Moto GP – Квалификации за Голямата награда на Сан Марино – MAX Sport 1
14:00 Футбол – Втора Бундеслига – Ян Регенсбург срещу Холщайн Кил – Nova Sport
14:00 Футбол – Втора Бундеслига – Гройтер Фюрт срещу Санкт Паули – Diema Sport 3
14:30 Футбол – Висша лига – Селтик срещу Рейнджърс – RING
14:30 Голф – Made in HimmerLand – MAX Sport 2
14:30 Футбол – Висша лига – Евертън срещу Ливърпул – Diema Sport 2
15:00 Футбол – Примера Дивизион – Майорка срещу Жирона – MAX Sport 4
15:30 Колоездене – Обиколката на Испания, 14 етап – Eurosport
16:00 Футбол – Серия А – Фиорентина срещу Ювентус – MAX Sport 3
16:00 Рали – Formula 1 – Квалификация за Голямата награда на Нидерландия – Diema Sport
16:30 Рали – Moto GP – Квалификации за Голямата награда на Сан Марино – MAX Sport 1
16:30 Футбол – Първа Бундеслига – Унион Берлин срещу Байерн Мюнхен – Diema Sport 3
17:00 Футбол – Висша лига – Нюкасъл Юнайтед срещу Кристъл Палас – Nova Sport
17:00 Футбол – Висша лига – Тотнъм Хотспър срещу Фулъм – Diema Sport 2
17:15 Футбол – Примера Дивизион – Реал Мадрид срещу Реал Бетис – MAX Sport 4
17:15 Баскетбол – Европейско първенство – България срещу Турция – БНТ 3
17:30 Тенис – US Open – Eurosport 2
17:30 Футбол – Ередивизие – Аякс срещу Камбюр – MAX Sport 2
17:45 Футбол – Първа Лига – Спартак Варна срещу ЦСКА – Diema Sport
19:00 Тенис – US Open – Eurosport
19:00 Волейбол – Световно първенство, елиминации – MAX Sport 1
19:00 Футбол – Серия А – Милан срещу Интер – MAX Sport 3
19:30 Футбол – Примера Дивизион – Реал Сосиедад срещу Атлетико Мадрид – MAX Sport 4
19:30 Футбол – Висша лига – Астън Вила срещу Манчестър Сити – Diema Sport 2
19:30 Футбол – Първа Бундеслига – Айнтрахт Франкфурт срещу Ред Бул Лайпциг – Diema Sport 3
19:45 Футбол – Ередивизие – Твенте срещу ПСВ Айндховен – MAX Sport 2
20:00 Футбол – Лига 1 – Олимпик Лион срещу Анже – Nova Sport
20:30 Футбол – Първа Лига – Локомотив Пловдив срещу Ботев Пловдив – Diema Sport
21:30 Футбол – Втора Бундеслига – Хамбургер срещу Карлсруе – Diema Sport 3
21:45 Футбол – Серия А – Лацио срещу Наполи – RING
21:55 Баскетбол – Европейско първенство – Гърция срещу Италия – БНТ 3
22:00 Футбол – Лига 1 – Нант срещу ПСЖ – Nova Sport
22:00 Волейбол – Световно първенство, елиминации – MAX Sport 1
22:00 MMA – UFC Fight Night – Ган срещу Туиваса – MAX Sport 2
22:00 Футбол – Примера Дивизион – Севиля срещу Барселона – MAX Sport 4
22:50 Бокс – Boxxer, 7 кръг, Ливърпул – Diema Sport
23:30 Футбол – Примера Дивизион – Жил Висенте срещу Порто – RING
00:35 Футбол – MLS – Кълъмбъс Крю срещу Чикаго Файър – MAX Sport 3
02:30 Кикбокс – WGP 66, Бразилия – Diema Sport 3

Източник fakti.bg.

Сподели статията, нека повече хора узнаят!
Next Post

С нова тактика Израел пречи на оръжейните доставки на Иран за Сирия

Израел е засилил ударите по сирийските летища, за да попречи на нарастващото използване от страна на Иран на доставките по въздух на оръжия за негови съюзници в Сирия и Ливан, включително Хизбула. Това заявиха регионални дипломатически и разузнавателни източници пред „Ройтерс“. Техеран възприе въздушния транспорт като по-надеждно средство за доставяне […]