Екозащитници в Добрич зоват хората да занесат елхите си за храна на животните

Центърът за защита на природата и животните в Добрич отново призовава хората да занесат коледните си елхи за храна на животните, съобщи БНР.

Зооцентърът изпрати успешна година, въпреки че беше затворен в продължение на два месеца, като е реализирал над 27 000 посещения.

Разнообразието от животни, които се отглеждат там, също е увеличено с нови питомци.

Уест Хем излъга Евертън на ''Гудисън парк''

Отборът на Уест Хем постигна първата победа за 2021 година във Висшата лига, след като спечели с минималното 1:0 при гостуването си на Евертън от 17-ия кръг на английския елит. Единственото попадение в мача отбеляза Томаш Сучек в 86-ата минута. Преди началото на мача имаше минута на аплодисменти в памет […]