Важна победа за ЦСКА: Обърна Славия с 3:2

Снимка: БГНЕС

ЦСКА обърна с 3:2 Славия на „Овча купел“ и записа много важна победа в битката за шампионската титла, пише Gol.bg.

Йон Бакеро откри за „белите“ в 55-ата минута, но „армейците“ направиха пълен обрат с попадения на Жорди Кайседо (63), Мено Кох (72) и Амос Юга (78), още един гол за домакините вкара Ерол Дост (80).

Неприятна контузия в мача получи Георги Петков, който през първото полувреме се сблъска свирепо с Жорди Кайседо и бе откаран с линейка в болница.

Така ЦСКА заслужено си взе трите точки и изостава на четири от Лудогорец и първото място.

Биков: Гражданите са разтревожени от повърхностното мислене на Петков

Снимка: БГНЕС „Получен е имейл със събраното от испанската полиция. Разследването приключи преди месеци, а тогава вече бе изпратена същата информация. Наричам го активно мероприятие на Бойко Рашков, защото ДАНС се чувстваха много неудобно. Това заяви пред NOVA зам.-председателят на ПГ на ГЕРБ Тома Биков. Той определи казуса „Барселонагейт“ като […]