Валентин Антов игра 30 минути при загубата на Болоня от Рома

Рома победи Болоня с 1:0 като домакин в среща от 30-ия кръг на италианската Серия "А". Българският бранител на гостите Валентин Антов се появи в игра в 61-ата минута на срещата, заменяйки 32-годишния Лоренцо ди Силвестри.

Рома спечели срещата с единственото попадение на Борха Майорал в края на първото полувреме, в което Болоня на няколко пъти имаше възможност да открие резултата, но пропуски направиха Родриго Паласио, Мартиас Сванберг, Роберто Сориано и Данило.

"Вълците" са на седма позиция с точка по-малко и мач повече от градския съперник Лацио, докато Антов и компания са на 11-о място – на 21 от евротурнирите и на 12 над първия изпадащ.

Проф. Минеков: Добре е, че от парламента изчезнаха фармацевти, бутащи бабички и подобни

Дотук нещата се развиват добре, за тези, които се появиха в парламента, добре е това, че едни други изчезнаха от парламента – фармацевти, бутащи бабички и подобни. Това каза в предаването „120 минути“ Проф. Велислав Минеков, който беше част от "Отровното трио", но реши да не се впуска в предизборната […]