Майката и братът на Кристиан Николов дадоха показания

Почти година след смъртта на Милен Цветков, днес показания в Софийския градски съд дадоха майката и братът на подсъдимия по делото. Те представиха Кристиан Николов като млад мъж, който не употребява наркотици. Описаха го като шофьор с добри умения. А именно, че карал безпроблемно кола с автоматични скорости.

Според прокуратурата с такъв джип Николов връхлетял върху колата на Милен Цветков на столично кръстовище. Освен с висока скорост, обвинението твърди, че Николов е бил и под въздействието на силен коктейл от наркотици.

Локомотив Пловдив, макар и трудно, се справи с Монтана

Локомотив (Пловдив) победи Монтана с 1:0 като гост в среща от 24-ия кръг на Efbet лига. Двубоят започна обещаващо и след първите десет минути последва период на опасни атаки към двете врати. Давид Кики пръв нанесе точен удар в мача в 13-ата минута, когато Давид Кики стреля от малък ъгъл, […]