Преслава побърка мъжете с вирнати крака на пода

Преслава става все по-активна в социалните мрежи, където очевидно пребивава най-много време предвид социалната изолация заради пандемията и липсата на всякакви участия.

Поп фолк дивата не пропуска да покаже прелести и фигура, докато релаксира из различни спа хотели.

В момента Преслава е на почивка в Истанбул, която се оказа подарък от половинката ѝ Павел.

View this post on Instagram

A post shared by Preslava (@preslava_official)

От скорошния кадър на изпълнителката, освен новата ѝ рокля, става ясно и как протича ежедневието ѝ – с достатъчно екстри и глезотии. И разбира се – инфлуенсърски предложения към последователите ѝ, които явно засега са добър заместител на липсата на работни ангажименти, пише сайтът show.blitz.bg.

Интер отстрани Милан от Купата на Италия в лудо дерби

Интер обърна драматично градския съперник Милан с 2:1 и е първият полуфиналист в турнира за Купата на Италия. Златан Ибрахимович (31) изведе „росонерите“ напред в резултата, а в 58-ата минута бе изгонен за втори жълт картон. С човек повече „нерадзурите“ изравниха чрез Ромелу Лукаку (71-дузпа) и стигнаха до успеха с […]