Милан взе шампионски точки срещу Лацио (ВИДЕО)

Милан победи Лацио с 2:1 в мач от 34-ия кръг на италианската Серия А.

Домакините започнаха ударно и поведоха още в петата минута, когато Чиро Имобиле засече пас на Милинкович-Савич и от обещаваща позиция прати топката в противниковата мрежа за 26-и път през този сезон.

Гостите от Милано се мобилизираха след почивката и стигнаха до пълен обрат. Пет минути след началото на второто полувреме Жиру изравни след асистенция на Леао.

Мачът отиваше към равенство, но в добавеното време Тонали взриви сектора за гости и спечели трите точки за Милан, които могат да се окажат шампионски в края на сезона.

Скед успеха „дявола“ е на първо място със 74 т. с две пред втория Интер, но и мач повече. Лацио е на шестата позиция с 56.

Барселона с нова домакинска издънка (ВИДЕО)

Барселона загуби от Райо Валекано с 0:1 в отложен мач от 21-ия кръг на Ла Лига. Гостите излязоха напред в резултата още в 7-а минута чрез Алваро Гарсия и по този начин попари домакинските фенове на „Ноу Камп“. В 25-ата Жорди Алба се бе включил в предни позиции и опита […]