Статистиката е от първото тримесечие на тази година. Разглеждат се добивите и на двете страни.

През януари Русия е произвела 10.17 млн. барела на ден. За този период САЩ са произвели 11.06 млн. барела.

През февруари руското производство е спаднало до 9.74 млн. барела на ден спрямо 9.86 млн. от американска страна.

През март руското производство се е повишило до 10.18 млн. барела на ден. Американското също се е повишило до 10.97 млн. барела на ден.

Като цяло Русия отчита спад в производството спрямо миналата година.

Източник fakti.bg / Уведомете за фалшива новина

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Ботев (Пловдив) сломи Левски на "Герена"

„Левски“ загуби от „Ботев“ (Пловдив) с 1:2 в последен домакински двубой на „Герена“ за сезон 2020/21. Попадението за „сините“ падна още в 4-ата минута чрез Живко Атанасов, а с две попадения на Току през втората част гостите стигнаха до успеха. В ситуацията за гола на „Левски“ Мартин Петков уцели гредата, […]