Астън Вила и Уулвърхемптън си спретнаха отегчително равенство

Астън Вила и Уулвърхемптън завършиха 0:0 в регионалното дерби на Западен Мидландс.

На "Вила Парк" в Бирмингам домакините доминираха през първото полувреме, но на два пъти Оли Уоткинс и Езри Конса уцелиха гредите.

През втората част Уулвс изнесоха играта в по-предни позиции, но двете нули се запазиха до края в 108-ия мач в елита между двата регионални съперника.

Равенството нанесе удар по амбициите на Астън Вила за евроучастие. Тимът остава 9-и с 40 точки, а Уулс остава 12-и с 35 точки.

Проф. Киров: Част от текстовете за спецпрокурора са противоконституционни

"Част от текстовете за прокурора, наблюдаващ главния прокурор, ще бъдат определени за противоконституционни", това каза в предаването "Офанзива с Любо Огнянов" по NOVA NEWS проф. д-р Пламен Киров, бивш конституционен съдия. За него с този прокурор се създава едно "дървено желязо". Народното събрание е нямало друг ход, защото е трябвало […]