Локомотив Пловдив с победа в предсезонна контрола

Локомотив Пловдив спечели с 2:0 днешната си контрола срещу Атлетик Куклен. Проверката е втора за тима тази зима след успеха с 3:1 над Марица преди четири дни.

Домакините бяха по-активни през първото полувреме и създадоха няколко добри възможности след корнери, но се разминаха с попадение. В 26-ата минута Камара изведе технично с пета Карагарен на чиста позиция, първият удар бе в Акалски, но при добавката националът се разписа за 1:0

През второто полувреме Момчил Цветанов подаде в наказателното поле на Куклен, последваха три поредни удара на Александър Иванов, Александър Колев и Сашо Лебанов, но без успех. В 81-ата минута Николаев изведе Иванов, той финтира двама и прати топката в мрежата за 2:0.