Нещо невиждано се случи в женския мач от Олимпийските игри в Токио

Нещо невиждано се случи в женския мач от Олимпийските игри в Токио между Нова Зеландия и САЩ.

Първото полувреме на срещата приключи при резултат 2:0 в полза на американките, а спокойно можеше да бъде 6:0. До 35-ата минута на срещата четири попадения на САЩ бяха отменени заради засади. Всички те обаче бяха правилно отсъдени.

А Арло Уайт вероятно не е сред най-щастливите момичета в САЩ, тъй като три от отменените попадения бяха нейни.

Биолозите ни с най-голям успех от 1989 г. насам

IBO Challenge 2021 бе наименованието, под което се проведе за втора поредна година виртуалният формат на Международната олимпиада по биология (International Biology Olympiad). Виртуален домакин на състезанието от 18 до 23 юли 2021 г. беше град Лисабон, Португалия. Самите състезателни дни бяха 19 и 21 юли – съответно практически и […]