Уест Хем сломи Астън Вила в Бирмингам

Уест Хем шокира Астън Вила при визитата си в Бирмингам и стигна до успех с 3:1. Това стана в среща от 22-ия кръг на английската Висша лига, а след нея лондончани са 5-и с 38 точки, а бирмингамци – 9-и с 32 точки. Сучек вкара в 51-ата минута за лондончани, а пет след това новото попълнение на ''чуковете'' – Джеси Лингард, също се разписа. Домакините намалиха чрез Уоткинс в 81-ата минута, но в 83-ата минута Лингард с втория си гол в мача сложи край на спора.

Барса губеше с 0:2, но победи с 5:3

Барселона успя да изтръгне невероятно драматична победа с 5:3 в пореден мач от 1/4-финалната фаза на Купата на краля, след като двубоят влезе в продължения. Домакините поведоха в резултата в 33-та минута, след попадение на Кенеди. В началото на втората част Роберто Солдадо удвои аванса. Антоан Гризман и Жорди Алба […]