Съперникът на ЦСКА в турнира за Купата на България е вече ясен

Хебър (Пазарджик) победи Витоша (Бистрица) с 4:1 след продължения и вече гледа към следващия етап от турнира за Купата на България. Срещата предложи равностоен двубой до 90-ата минута, но в продълженията футболистите на Николай Митов сразиха своя съперник с три гола в рамките на 15 минути.

Голмайсторът на Хебър Живко Петков откри резултата в 65-ата минута. Цветомир Вачев обаче изравни скоро след това и докара мача до продължения. Там обаче Георги Търтов, Ивайло Тодоров и Живко Петков не оставиха шанс на "тигрите". В 120-ата минута Вачев пропусна от дузпа да направи по-почетна загубата на Витоша.