ЦСКА 1948 надигра тим от Северна Македония в контрола

ЦСКА 1948 победи с 2:1 Македония Гьорче Петров в последната си контрола преди старта на Еfbet Лига. Срещата с четвъртия в Северна Македония се игра в Банско.

"Червените" поведоха в 41-ата минута с гол на защитника Димитър Пиргов, който беше най-съобразителен след разбъркване пред вратата на гостите.

В средата на второто полувреме обаче северномакедонците изравниха чрез бразилеца Фернандо Аугусто.

В последните минути ЦСКА 1948 получи правото да изпълни дузпа. Зад топката застана Георги Русев, който с изпълнение в стил "Паненка" донесе победата на отбора си.

Ренате Рейнсве с наградата за най-добра женска роля в Кан

Норвежката актриса Ренате Рейнсве спечели наградата за най-добра женска роля, на церемонията по закриването на 74-ия кинофестивал в Кан, предаде Франс прес. Ренате Рейнсве изпълнява ролята на млада жена в кризисен период от живота ѝ, във филма на Йоаким Трир "Най-лошият човек на света". "Златната палма" за най-добър филм получи […]