Второ пленарно заседание за тази седмица ще бъде проведено днес. Очаква се депутатите да обсъдят идеята на БСП за налагане на мораториум върху концесии и назначения, извършени от правителството в оставка, предаде NOVA.

Във фокуса на дискусиите ще попаднат продажбита на държавни и общински болници, както и назначенията в държавната администрация и предприятията с над 50% държавно участие.

Още миналата седмица левицата настоя за мораториум върху правителствените сделки, но не получи одобрението на останалите партии в 45-ото Народно събрание.

Реал Мадрид разби Кадис, Бензема с два гола и асистенция

Шампионът Реал Мадрид разби с 3:0 като гост Кадис в мач от 31-ия кръг на Ла Лига на стадион "Рамон де Каранса" в града от Андалусия. Карим Бензема бе точен от дузпа в 30-ата минута, в 33-ата минута Алваро Одриосола реализира второто попадение, а в 40-ата Бензема отново порази вратата […]