Ботев Пловдив би Локо Сф и завърши на трето място в редовния сезон

Снимка: Lap.bg

Ботев Пловдив победи Локомотив София с 2:0 и завърши на трето място в редовния сезон на efbet Лига.

Емануел Току и Джеймс Ето’о вкараха по един гол в двете полувремена, които бяха достатъчни за успеха на „канарчетата“.

С победата Ботев измести Черно море от третото място след загубата на варненци снощи от Левски. Локомотив София остава 12-и и ще се бори за оставане в елита в мачовете от плейофите.

В друг мач от по-рано днес Арда и ЦСКА 1948 завършиха 0:0. Ивайло Чочев пропусна да донесе победата на „червените“, след като изпусна дузпа в 61-вата минута.

Всичко за срещите от efbet Лига четете в Gol.bg

Очаквано: Макрон и Льо Пен на балотаж за президент на Франция

Снимка: БГНЕС Еманюел Макрон и Марин Льо Пен ще се борят за президентски пост във Франция на балотаж на 24 април. Това показват първите прогнозни резултати от президентските избори в страната. Настоящият президент е събрал 28,1 % от гласовете на първия тур на изборите, докато съперничката му Марин льо Пен […]