Левски победи Шкупи

Левски победи с 2:0 като гост Шкупи Скопие в първи мач от втория предварителен кръг на Лигата на конференциите. Успехът на „сините“ на стадион „Тодор Проески“ в Северна Македония дойде след бразилски голове. Уелтън откри резултата в 30-ата минута, а в продължението на мача Роналдо оформи крайния резултат, давайки на своя отбор солиден аванс преди мача-реванш следващия четвъртък на стадион „Георги Аспарухов“.

Източник fakti.bg.

Задоволството от професията води до високи резултати в секса при мъжете

Според изследване, проведено от руски учени, професията може много сериозно да повлияе на интимния живот на мъжете. Интересното проучване стига и до извода, че задоволството от професията води и до така да се каже, високи резултати в секса. За всичко друго бихме се сетили, но не и че мъжът може […]