Отегчително нулево равенство между Ботев и Арда във Враца

Ботев Враца и Арда Кърджали изиграха един от най-скучните мачове в Първа Лига този сезон, завършвайки 0:0 и то с един-единствен точен удар от двата тима за всичките 90 минути.

Домакините поне опитаха да уцелят рамките на вратата зад Анатоли Господинов, но това далеч не бе достатъчно, за да се стигне до попадение.

Подобни срещи създават истински главоболия на анализаторите, защото е наистина трудно човек да извади нещо значимо, което да представи на своята аудитория.

Фактите обаче са такива – Ботев и Арда добавиха по една точка към активите си.

Източник fakti.bg.

Наполи отново е лидер в Серия А

Кремонезе отстъпи с 1:3 на Наполи в 9 кръг от Серия А, като така гостите си върнаха лидерската позиция в класирането и продължават да са без поражение. Матео Политано се разписа от дузпа в 26′, а Сириел Десерс изравни в началните минути на второто полувреме. <blockquote class=“twitter-tweet“><p lang=“it“ dir=“ltr“>⚽? ?????????????!!!!! […]