Син успех на „Герена“! Левски победи Локо Пловдив

Син успех на "Герена"! Левски победи Локо Пловдив

Снимка: БГНЕС

Пред над 10 000 фенове Левски започна по фантастичен начин пролетния дял на efbet Лига, след като победи с 2:1 Локомотив Пловдив.

Сблъсъкът на „Герена“ беше изключително интригуващ през първото полувреме, когато се случи всичко най-интересно. Гостите останаха с човек по-малко на терена още в 20-ата минута, след като Мартин Паскалев получи директен червен картон за фаул срещу откъсващия се сам срещу вратаря Билал Бари.

От последвалия фаул Марин Петков уцели стената, но при добавката Андриан Краев откри резултата. „Смърфовете“ не се предадоха и след половин час игра току-що появилият се в игра Милощ Петрович вкара след корнер за 1:1.

Подробности четете на Gol.bg

Китай с триумф и рекорд при спортните двойки

Снимка: БГНЕС Китайската спортна двойка Венцзин Суей и Цун Хан спечели златото в турнира по фигурно пързаляне на Олимпийските игри в Пекин. В изключително оспорвана битка с първата двойка от Руския олимпийски комитет (РОК) те успяха да триумфират, след като събраха сбор от двете програми от 239.88 точки. Това е […]