Спартак открадна точка на един от най-недружелюбните терени у нас

Славия и Спартак Варна завършиха 2:2 в ранния мач от неделната сесия в родното футболно първенство, за да си разделят точките.

Гостите повеждаха на два пъти в резултата, чрез украинеца Денис Баланюк, който вкара в добавеното време на първата част и в средата на второто полувреме.

Ахмед Ахмедов и Кемельо Нгена пък възстановяваха паритета, за да може накрая „белите“ да опазят статута си на непобеден у дома тим.

Равенството обаче не върши достатъчно добра работа за Спартак, защото отборът остава закотвен на дъното на таблицата. Славия пък пропусна отлична възможност, за да измести Левски от топ 6.

Източник fakti.bg.

Пламен Димитров: Доходите да скочат поне с 20%, исканията ни са дори минималистични

„Ако сме плащали 65 лева за продуктите в нашата кошничка, сега, година по-късно, за тях са ни необходими 95 лева. Това са 45%. Това е инфлацията, която хората усещат по джоба си. А официалната знаем, че наближава 20%. Нашите искания са минималистични, ако гледаме от тази гледна точка. Ние казваме, […]