Треньори в ръкопашна свада на скамейката на Ботев Пд

На грозни сцени са станали свидетели феновете на стадиона в Кърджали по време на двубоя между Арда и Ботев (Пловдив), завършил с успех за домакините с 2:1.

Артур Ованесян, който е един от помощниците на наставника Желко Копич, и кондиционният треньор Алекса Бошкович са влезели в словесен спор, прераснал и в ръкопашна свада на скамейката на „канарчетата“. Всичко това се е случило по време на оказаната медицинска помощ към Джеймс Ето‘о през втората част на мача, споделиха за Sportal.bg очевидци на стадиона.

По-късно двамата отново са си налетели, като този път е била необходима намесата на двама полицаи, за да бъдат разтървани.

Източник fakti.bg.

Нюкасъл излъга Челси, "свраките" със сериозна заявка за топ 4

Нюкасъл победи Челси с 1:0 в мач от 16-ия кръг на Висшата лига. Победният гол за домакините бе дело на Джо Уилок след асистенцията на Мигел Алмирон. Нюкасъл е вече 3-ти с 30 точки, докато Челси остава 8-ми с 21 пункта на сметката си. В 16-та минута топката бе изчистена […]