Изнесените офиси на Община Ямбол в кварталите „Аврен“ и „Георги Бенковски“ няма да работят до 10 септември

NetNews

Изнесените административни офиси в кварталите „Аврен“ и „Георги Бенковски“, разположени в сградите на пощенските клонове в двата района, няма да работят с граждани в периода от 10 юли до 10 септември 2025 г., съобщиха от местната управа. Причината е оптимизация на обслужването в летния период.

image 40 https://netnews.bg/wp-content/uploads/2025/07/image-40.png
image 40 https://netnews.bg/wp-content/uploads/2025/07/image-40.png

Центърът за услуги и информация в Община Ямбол на ул. „Георги С. Раковски“ № 7 ще работи с обичайното си работно време – всеки делничен ден, без прекъсване, от 8:00 до 18:00 часа. След 17:30 часа плащанията се извършват само безкасово.

За удобство на гражданите центърът работи и в събота – от 8:30 до 12:30 часа. Тогава също обслужването е чрез безкасово заплащане чрез ПОС терминал.

Припомняме, че отделът разполага с „Книга за жалби и похвали“, в която гражданите могат да записват своите мнения, критики и препоръки относно работата на служителите. Книгата се намира на гише №13.

Сподели статията, нека повече хора узнаят!

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *

Next Post

В Ямбол ще бъде изградена зона за спортно катерене и баланс

Зона за спортно катерене и баланс ще бъде изградена в Ямбол. Местната община е обявила поръчка за избор на изпълнител, показва справка в Официалния регистър на обществените поръчки. Новата площадка ще бъде непосредствено до открития през септември миналата година атракционен парк за екстремни спортове.
1334169829644192 https://netnews.bg/wp-content/uploads/2025/07/1334169829644192.jpeg

подобни новини