Ботев Пловдив с нов слаб мач

Арда Кърджали постигна първа победа от началото на новия сезон в Първа лига, след като надигра с 2:0 като гост Ботев Пловдив в мач от четвъртия кръг на шампионата.

Играчите на Александър Тунчев стигнаха до успеха на стадион „Христо Ботев“ с две попадения в рамките на две минути в края на първата част, като точни бяха Умар Сако (40′) и Станислав Иванов (42′).

Тимът от Кърджали събра актив от 4 точки. Ботев остава без успех от началото на сезона и с 2 точки в актива си заема 14-о място в подреждането.

Източник fakti.bg.

Денят събужда негативните енергии

Фаза на Луната: трета четвърт, намаляваща Луна Луната е в знак Овен от 06:20 ч. на 5 август до 09:26 ч. на 7 август Може да усещате прилив на енергия, но не трябва да се преуморявате нито физически, нито умствено. Хората като цяло са лесно раздразнителни, импулсивни, егоистично настроени, агресивни, […]