„Лъвиците“ с четвърта поредна победа в Златната лига

Женският ни национален отбор по волейбол записа четвърта поредна победа в Златната лига. Този път "лъвиците" надвиха Украйна с категоричните 3:0 (25:23,25:20,25:12) гейма в пловдивската зала "Колодрума".

С най-много точки за България се отчете Мирослава Паскова с 15 точки, а зa украинките – Карина Денисова се отчете с 14.

Така състезателките ни завършиха на първо място в поток Б без нито един загубен гейм. Сега ни предстои участие във финалната фаза на турнира, на която отново сме домакин. Срещите са на 19 и 20 юни в залата в Русе.

Волейболните национали с нова загуба в Лигата на нациите

Националният отбор на България по волейбол отново загуби Лигата на нациите. "Лъвовете" отстъпиха с 0:3 (20:25, 31:33, 22:25) от състава на Иран в Римини. Това бе пета загуба от шест мача за селекцията на Силвано Пранди. През следващата седмица предстоят нови три двубоя за волейболистите ни срещу Полша, Бразилия и […]