Това ще е анимационен филм. Новата анимация ще е двадесет и третия пълнометражен филм от поредицата.

Продуцент е Нетфликс. Компанията сключи голям договор за правата над поредицата.

Филмът носи заглавието „Тайните на Джунглата“. Той вече беше видян от феновете в Азия.

Това ще е неговото първо представяне пред западна публика. Започнал е и дублаж на репликите.

Скоро започва работата и по игрален сериал по поредицата.

Загорчич: Раздадохме се напълно и в последните минути на мача си заслужихме точката

Наставникът на Славия, Златомир Загорчич, не спести суперлативи, след като неговите играчи изковаха равенство 1:1 като гост на ЦСКА с късен изравнителен гол. „Заслужихме си равенството. Раздадохме се напълно и в последните минути на мача си заслужихме точката. Момчетата успяха да вземат точката тук на „Армията“, започна наставникът. „Във футбола […]