Актьорът Били Кристъл потвърди, че участва в сериал по анимационния филм „Таласъми ООД“, съобщи Movie Web.

Сериалът представлява продължение на класическия анимационен филм. Кристъл и Джон Гудман отново ще озвучават главните герои

Филмът е едно от най-успешните заглавия на Дисни. Той получи и успешна втора част.

Сериалът се снима от няколко месеца. Кристъл призна, че се е забавлявал много по време на снимките на оригиналния филм. Той се радва, че лентата е много популярна и днес. Самият той е изненадан колко добре изглежда, въпреки изминалите години.

Скоро трябва да бъде обявено, кога поредицата ще излезе на екран.

Интер се разправи убедително с Беневенто

Интер победи гостуващия Беневенто убедително с 4:0 в среща от 20-ия кръг на Серия "А" и съкрати разликата с лидера Милан отново до две точки. Домакините взеха инициативата от първия съдийски сигнал и поведоха в 7-ата минута след автогол на Импрота при центриране на Кристиан Ериксен от пряк свободен удар. […]